Andrzej Żarnecki

kierownik zespołu,
instrumenty klawiszowe,
sample


 

Jej debiut muzyczny na scenie to piosenka z repertuaru Whitney Houston „One in the moment”. Od tego momentu zakochana w scenie i w śpiewaniu. Obdarzona silnym głosem o charakterystycznym brzmieniu. Jej wyznacznikiem dobrej muzyki jest „gęsia skórka”, a w jej sercu i żyłach płynie rockowa krew. Współpracowała z takimi zespołami jak Gang Music, Boogie Night, Brian Allan and Adrenalina Band, Milly Way, Rockodyl, Beerose. Warszawska publiczność może ją również podziwiać na wielu scenach i imprezach karaoke, które prowadzi z powodzeniem już od ponad 15 lat. Poza sceną nie rozstaje się z muzyką, a w jej słuchawkach płynie muzyka Celine Dion, Guns N`Roses, AC/DC, Sade, Małgorzaty Ostrowskiej i grupy Lombard.

Monika Wiśniewska
Główny wokal żeński

 

Absolwent Studium Piosenkarskiego im. Czesława Niemena przy Zespole Szkół Muzycznych w Poznaniu.

 

Koncertował oraz współpracował z aktorami Gorzowskiego Teatru Dramatycznego im. Juliusza Osterwy, a za swoje osiągnięcia dwukrotnie otrzymał stypendium artystyczne Prezydenta Miasta Gorzowa Wlkp. Laureat wielu nagród na konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych. Wielokrotnie występował w Niemczech, a także odbył trasy koncertowe po Danii i Włoszech. Występował z włoskimi recitalami w klubie „Maska” Michała Milowicza, podczas wieczorów włoskich organizowanych i prowadzonych przez Vita Casettiego, a na swoim koncie ma również koncerty oraz nagrania m.in. ze Stanem Borysem, Andrzejem Rybińskim, Grażyną Łobaszewską, Krystyną Prońko, Jackiem Kawalcem.

Sebastian Gawlik
Główny wokal męski

 

Michał Kowalik
Gitary

 

Absolwent PSM im F. Chopina, ASMR im. K.Komedy w Warszawie oraz Akademii Muzycznej w Katowicach. Biegle posługuje się gitarą elektryczną, akustyczną i klasyczną. Na gitarze gra od ponad 15 lat, posiada duże doświadczenie sceniczne. Uprawia większość współczesnych gatunków muzycznych. Współpracuje z wieloma projektami warszawskiej sceny muzycznej, nagrywa jako sideman. Od wielu lat prowadzi również zajęcia z gry na gitarze oraz studio nagrań.

Mateusz Sołowianiuk
Perkusja

 

Swoją przygodę z instrumentem zaczął w 2007 roku. Swój warsztat rozwija pod okiem najlepszych muzyków z kraju i zagranicy uczęszczając zarówno na warsztaty jak i indywidualne konsultacje. Dzięki temu bardzo dobrze odnajduje się w przeróżnych gatunkach muzycznych chętnie wspierając zespoły eventowe jako sideman.

Paweł Chrapkowski
Gitara basowa

 

Gitarzysta basowy, tubista. Wykształcenie muzyczne zdobył w Gdańsku, jednak pracę artystyczną 1999 roku rozpoczął już w Warszawie jako muzyk Orkiestry Koncertowej Stanisława Moniuszki.Wielowymiarowa działalność zespołu oraz różnorodność realizowanych stylów muzycznych pozwoliła przez lata rozwinąć wszechstronne umiejętności jako muzyka i profesjonalisty.

Kompozytor, aranżer, instrumentalista, realizator dźwięku.
 

Absolwent wydziału muzycznego Uniwersytetu Bydgoskiego oraz Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Grudziądzu. Zajmuje się produkcją muzyczną reklam telewizyjnych oraz radiowych, a jego niesamowity zmysł muzyczny podziwiać można w takich kinowych hitach jak m.in."Czarnoksiężnik z Oz, powrót Dorotki", "7 krasnoludków ratuję śpiąca królewnę", "Sarila", "Ratujmy Mikołaja", "Kapitan Szablozęby i skarb piratów", "Rycerz Blaszka", "Fru", w których to był kierownikiem muzycznym. Na swoim koncie ma współpracę z wieloma wokalistami oraz aktorami.

© 2019 by Shooter's Band