Shooter's 
band

#ZAPROŚNASDOSIEBIE

DEMO

Dysponujemy listą utworów, które wykonujemy, ale tak naprawdę nasz repertuar jest nieograniczony, ponieważ  stale go aktualizujemy, by być na bieżąco z utworami z topowych list muzycznych. Repertuar ustalamy przed imprezą, uwzględniając wytyczne naszych klientów. Modyfikujemy go również podczas imprezy, by zapewnić wyśmienitą zabawę Państwa gościom. Spełniamy oczekiwania każdej publiczności i mamy na to swoje sprawdzone sposoby! 

B
A
N
D

O NAS

zaufali nam 

instagram

 
NAGŁOŚNIENIE

Posiadamy własne, profesjonalne

nagłośnienie. W przypadku dużych scen 

lub plenerów współpracujemy

z zawodowymi firmami nagłośnieniowymi.

OŚWIETLENIE

Dysponujemy  nowoczesnymi  systemami

oświetlenia sceny. W przypadku imprez
powyżej 500 osób współpracujemy
z firmami oświetleniowymi.

SCENA

W przypadku imprezy przekraczającej 1000 osób organizator powinien zapewnić scenę/podium 

o rozmiarach 4m x 5m. Istnieje również możliwość
zorganizowania sceny  przez  nasz zespół.

RIDER TECHNICZNY

Rider techniczny opracowywany jest

po zapoznaniu się ze szczegółami

dotyczącymi miejsca imprezy

oraz ilości uczestników.

Kontakt z nami

EMAIL

azarnecki@gazeta.pl

TEL

516 - 039 -888

 • White Facebook Icon
 • White Instagram Icon
 • White YouTube Icon

Stroniąc od syntetycznego brzmienia i grając zawsze na żywo, pragniemy przekazać Państwu swoją pozytywną energię na różnego rodzaju wydarzeniach. Doskonale znając zróżnicowane gusta i potrzeby Klientów, nasz zespół oferuje ogromną różnorodność dźwięków i gatunków muzycznych. Jesteśmy wielkimi miłośnikami muzyki, dlatego nie ograniczamy się i jesteśmy w stanie zapewnić Państwu zarówno klimatyczną, jazzową atmosferę, ociekającą gorącymi rytmami atmosferę latynoamerykańską, jak również zagrać taneczne i skoczne kawałki, idealne do zabawy w zaufanym gronie.

 

Gramy i śpiewamy kolędy, piosenki o miłości, wykonujemy przeboje musicalowe i popularne – jednym słowem, dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb każdego z Państwa.

 

 • Materiał muzyczny, który tworzymy i prezentujemy, jest utrzymany w takiej konwencji, aby spełniał oczekiwania Klientów organizujących prestiżowe: bale, bankiety, coctajle, koncerty plenerowe, koncerty tematyczne lub inne ważne eventy, wiążące się np. z integracjami firm.
   

 • Jako wszechstronny zespół  mamy również duże doświadczenie w oprawie muzycznej przyjęć weselnych oraz ceremonii ślubnych.
   

 • Shooter's Band zapewni Państwu profesjonalne prowadzenie imprezy zarówno w języku polskim, jak i angielskim oraz oprawę muzyczną stosowną do charakteru danego wydarzenia.
   

 • Koszty za występ artystyczny Shooter's Band oraz ewentualne dodatkową niestandardową realizację projektu w danym przedsięwzięciu, ustalone są indywidualnie. Zależą one od wielu czynników, jakie wpływają na jego realizację.
   

 • Skład naszego zespołu można dowolnie konfigurować w zależności od typu i charakteru imprezy. 
   

 • Dysponujemy profesjonalnym nagłośnieniem jak i oświetleniem, jednak w przypadku uroczystości przekraczającej 1000 osób organizator powinien zapewnić: scenę/podium (4m x 5m), nagłośnienie (wcześniej ustalone z zespołem, tzw. rider techniczny), profesjonalne oświetlenie, garderoby, napoje bezalkoholowe oraz posiłek w trakcie imprezy. Organizator wydarzenia może również zlecić zespołowi organizację całego zaplecza technicznego imprezy. Koszt takiej usługi również ustalany jest indywidualnie. Oferujemy preferencyjne ceny.
   

© 2019 by Shooter's Band

Shooter's Band

Shooter's Band